"קנגורו שירותי הגירה בע"מ" היא חברה העוסקת במתן שרותי הגירה לאוסטרליה, ניו זילנד, קנדה, אנגליה וארה"ב באמצעות עו"ד ליסה סגלוב. 

עורכת דין ונוטריון ליסה סגלוב, ילידת אוסטרליה , 1964. בוגרת אוניברסיטת סידני, אוסטרליה במשפטים ובכלכלה, בעלת רישיון עריכת דין (1987) וחברה בלשכה באוסטרליה (The Law Society of New South Wales) ובלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1991. 

עו"ד ליסה סגלוב היא עו"ד מוסמכת ונוטריון בישראל וכן עו"ד באוסטרליה, אשר עוסקת כבר למעלה מ- 25 שנים במתן שירותי הגירה לאוסטרליה, ניו זילנד, קנדה, אנגליה וארה"ב. אשרות ההגירה הן על בסיס מקצועי (מקצוע נדרש), על בסיס עסקי או נישואין או אשרות לימודים. התאמת סוג האשרה נעשית על פי נתוני המועמד והאשרה מותאמת לכל לקוח באופן אישי ובלעדי. לקוחות החברה נהנים ממתן פיתרונות כולל בתחום ההגירה. 

חברת הגירה קנגורו בע"מ נותנת ליווי בכל שלבי תהליך ההגירה כולל מתן אינפורמציה מדויקת, הערכה ראשונית של זכאות המועמד לקבלת אשרת הגירה עסקית או הגירה על בסיס מקצוע או על בסיס עסקי, שירות תרגומים ושירותים נוטריוניים, מילוי כל הטפסים, הכנת המסמכים והמכתבים הנדרשים לקבלת האשרה וכן מתן פתרונות תעסוקתיים. בנוסף קיים ליווי מלא של המשפחה כולל יעוץ לגבי השתלבות בן/בת הזוג והילדים. לאורך כל התהליך הארוך עו"ד סגלוב מעניקה ללקוחות תמיכה ומבטיחה שירות אמין ומקצועי. 

מדוע מומלץ לעבוד מול משרד הגירה בתהליך ההגירה?

 

קנגורו שירותי הגירה מספקת את כל השירותים הנדרשים לצורך הגירה כולל, ויזה לארה"ב, ויזה לקנדה, ויזה לאוסטרליה, ויזה לאנגליה, ויזה לניו זילנד. 

מומלץ לכל המתעניינים לבדוק היטב את תוכן השירותים, רמת השירותים והמקצועיות של נותני השרות בתחום שירותי ההגירה. בתהליך ההגירה נודעת חשיבות עליונה למקצועיות של נותן השירות, לניסיונו ולאינטראקציה עם הלקוח. ניתן ליצור דרך החברה, ובהסכמת הצדדים, קשר עם קהל לקוחותינו שכבר סיימו את תהליך ההגירה. 

חשוב לציין כי עו"ד ליסה סגלוב מכירה היטב את תהליך ההגירה למדינות השונות, מכירה את חוקי ההגירה ויכולה להבטיח שירות אמין, יעיל ומקצועי.לפרטים וייעוץ ראשוני צרו קשר

03-6134244

השאירו פרטים מלאים ונדאג לחזור בהקדם לספק לכם מענה מקצועי ואדיב

עמוד הפייסבוק של קנגורו שירותי הגירה עמוד הגוגל+ של קנגורו שירותי הגירה הפרופיל של עו”ד ליסה סגלוב בלינקדין