דרגה 1 מומחים (כללי) - הגירה בהתבסס על שיטת הנקודות
אוסטרליה, קנדה, אנגליה מציעות כיום הזדמנות לכל אדם ולבני משפחתו הקרובים (קרבה ראשונה - בן/בת זוג, ידוע/ה בציבור וילדים)לקבל ויזה להגירה במעמד של תושב קבע על בסיס מיומנויות וכישורים מקצועיים של המועמד. סוג כזה של הגירה ידוע בשם "הגירת כישורים". 

המיומנויות והכישורים המקצועיים כאמור אפשר שייחשבו כאלה אם נרכשו בלימודים אקדמיים אשר נעשו באוניברסיטאות או מכללות מוכרות, בבתי ספר מקצועיים ובהתמחויות. במקרים מסוימים, כישורים אלה אפשר שיוכרו גם אם אין למועמד השכלה פורמלית בתחום המסוים. 

על מנת לבדוק האם המקצוע והכישורים שלך מוכרים במדינה מסוימת, יש לבדוק האם המקצוע מופיע ברשימת המקצועות המוכרים. חשוב לציין כי לא כל המקצועות מופיעים ברשימת המקצועות המוכרים למטרת הגירה. לפרטים נוספים לגבי רשימת המקצועות המוכרים להגירה במדינה מסוימת, יש לבדוק ברשימה של אותה מדינה. 

  1. בנוסף להכרה במקצוע ולכישורים של המועמד, המועמד נדרש להוכיח שיש לו/לה ניסיון כלשהו בתחום מקצועו. רמת הניסיון הנדרשת שונה ממקצוע למקצוע. במקרים מסוימים חייב המועמד לעבוד במקצוע בזמן הגשת הבקשה להגירה. 
  2. הגירת כישורים דורשת מהמועמד (ובמקרים מסוימים גם מבת זוגו וילדיו שמעל גיל 18) גם להוכיח שליטה בשפה האנגלית. ליתר פירוט בדבר דרישת השליטה בשפה האנגלית יש לבדוק בכל ארץ בנפרד. 

 

הגירת כישורים מוגבלת לגילאים מסוימים: 
באוסטרליה - על המועמד להיות מתחת לגיל 45
בקנדה - על המועמד להיות מתחת לגיל 55 


תכניות הגירת כישורים משתנות ממדינה למדינה. תוכניות אלו מבוססות על מספר קריטריונים, כגון: צבירת מספר מסוים של נקודות על פי מבחן נקודות; הגירה לאזור מסוים בהתאם לדרישה באותו מחוז למקצוע זה או אחר; הגירה בחסות המחוז המסוים, הממשלה המקומית או קרוב משפחה מקומי.לפרטים וייעוץ ראשוני צרו קשר

03-6134244

השאירו פרטים מלאים ונדאג לחזור בהקדם לספק לכם מענה מקצועי ואדיב

עמוד הפייסבוק של קנגורו שירותי הגירה עמוד הגוגל+ של קנגורו שירותי הגירה הפרופיל של עו”ד ליסה סגלוב בלינקדין