לאוסטרליה, קנדה, אנגליה וארה"ב חוקים וכללים ספציפיים המאפשרים לבן/בת זוג - מיועד או נוכחי - לידוע בציבור ולבן משפחה לבקש ויזת הגירה, אשר תאפשר למועמד להתקבל באותה מדינה כתושב קבע, וזאת בתנאי שמילא אחר התנאים המיוחדים לאותה ויזה.

בן/בת זוג נוכחי או מיועד, וידוע/ה בציבור יכולים לעתור לקבלת ויזת נישואין על בסיס קשר משפחתי עם אזרח או תושב קבע של המדינה אליה הם מגישים בקשתם. על המועמד להוכיח קשר משפחתי מדרגה ראשונה בעזרת הצגת מסמכים נדרשים ורלבנטיים. לאחרונה אפשרה אנגליה מתן ויזת נישואין לבני זוג חד מיניים המיועדים ואף ידועים בציבור חד מיניים / שותפים תלויים. 

בנסיבות חריגות, ולאחר עמידה בתנאים מסוימים, יכול שילד יהא "נותן חסות" להוריו, והורים יכול שישמשו "נותני חסות" לילד תלוי או מאומץ או לקרוב משפחה יתום, לצורך קבלת ויזה של תושב קבע. לפרטים נוספים בעניין זה, נא בדוק במדינה בה הילד נותן / מקבל החסות הנו תושב. 

ברוב המדינות, העובדה כשלעצמה כי למועמד להגירה יש אח/אחות שהנו אזרח אותה המדינה אינה בסיס מספיק לקבלת ויזה. במקרים אלו, העובדה כי למועמד יש קרוב משפחה שהנו אזרח אותה מדינה אפשר שתוסיף לו ניקוד בתכנית "הגירת כישורים". עם זאת, ארצות הברית דווקא מאפשרת מועמדות לקבלת ויזה על יסוד היות אח/אחות אזרח/ית ארה"ב (הליך שהשלמתו עשויה להימשך עד 15 שנה).לפרטים וייעוץ ראשוני צרו קשר

03-6134244

השאירו פרטים מלאים ונדאג לחזור בהקדם לספק לכם מענה מקצועי ואדיב

עמוד הפייסבוק של קנגורו שירותי הגירה עמוד הגוגל+ של קנגורו שירותי הגירה הפרופיל של עו”ד ליסה סגלוב בלינקדין