אוסטרליה הינה אחת המדינות המבוקשות ביותר כיעד לעלייה. עם נופים מדהימים, מערכת בריאות מתקדמת והיותה מדורגת בין 5 המדינות המובילות בשיעור ההכנסה ליחיד, אוסטרליה מהווה יעד מועדף לעבודה, ללימודים ולטיולים.

כ-20,000 ישראלים חיים כיום באוסטרליה ולדברי משרד החוץ הישראלי, ישראלים רבים עומדים להצטרף אליהם בעתיד הקרוב. מנתוני מחלקת ההגירה ומעברי הגבול עולה כי כ-190,000 בקשות הגירה לאוסטרליה הוגשו בשנת 2019-2018.

קנגורו שירותי הגירה לאוסטרליה מציעה שירות כולל ומקיף לטובת הוצאת ויזה לאוסטרליה, ההופך את תהליך ההגירה לקל ופשוט.

חדשות טובות למבקשי ויזה לאוסטרליה החל מ-28.12.18

ממשלת אוסטרליה הודיעה על 2,000 ויזות תייר / עבודה נוספות.

כל מי שמתעניין לגבי הוצאת ויזה לאוסטרליה, כדאי ליצור קשר באופן מיידי עם קנגרו שירותי הגירה – טל' 03-6134244

כל הקודם זוכה.

הוצאת ויזת תייר לאוסטרליה

 

תהליך הוצאת ויזה לאוסטרליה: שיטת הניקוד ואיך מקבלים ויזה לאוסטרליה?

הוצאת ויזה לאוסטרליה הינו תהליך הבוחן את כישורי המועמד, את הידע המקצועי שלו ואת ויכולתו להיקלט בהצלחה באוסטרליה. קריטריונים שונים קובעים את מידת התאמתו של המבקש ונקודות מוענקות לו בהתאם לנתוני כישוריו. חלק מנתונים אלה כוללים: תחום עיסוק (כישורים וניסיון), שליטה בשפה האנגלית, גיל (קיימת עדיפות לגילאים) ניסיון מקצועי וכו'. ראוי לציין כי רק מועמדים בעלי ניקוד מינימאלי שהוא 60 נקודות זכאים להגיש בקשת הגירה.

חשיבות המקצוע

מקצוע ומשלח יד הוא גורם מפתח בהגשת בקשת הגירה לאוסטרליה. ממשלת אוסטרליה מפרסמת את רשימת בעלי המקצועות שהמועדפים בהם הינם: רואי חשבון, אדריכלים, קבלנים, מורים, מהנדסים, אנשי מקצוע רפואיים (כולל רופאים ואחיות), מומחים למחשבים ומדענים.

על מנת להגיש בקשה להגירה לאוסטרליה, על מקצועך להופיע ברשימות המקצועות במועד הגשת מקצועך:

  • Medium and Long-Term Strategic Skills List
  • Short-term Skilled Occupation List and the Regional Occupation List

על המועמדים שמקצועם מצוי ברשימה הנ"ל להצטייד בתעודות מקצועיות רלבנטיות ולהעבירם לגוף ההערכה המורשה באוסטרליה. לא ניתן להגיש בקשת הגירה ללא הערכת כשירות מקצועית מגוף ההערכה האוסטרלי הרלוונטי.

אוסטרליה מעודדת הגירת אנשי עסקים מצליחים - להקמת עסקים בארצה. מהגרי "ויזה לאוסטרליה על בסיס עסקים" יקבלו אשרה בת ארבע ( 4 ) שנים. אם מבקש ויזה לאוסטרליה על בסיס עסקים יצליח מבחינה מסחרית יקבל מעמד של קבע.

קיימות גם תכניות לעידוד סטודנטים ללמוד ואנשים להשכיר במקצוען לבוא באוסטרליה.

הגירה לאוסטרליה על בסיס משפחה

בן זוג של אזרח אוסטרלי או תושב קבע יכול להגיש בקשת הגירה לאוסטרליה. המבקש יקבל אשרה זמנית, אשר לאחר שנתיים (באם יוכיח כי מערכת היחסים שלו עם בן / בת הזוג יציבה) יקבל מעמד של קבע. מבקש אשר היה נשוי לאזרח אוסטרלי או תושב קבע עשוי לקבל מעמד של קבע כבר בתחילת התהליך.

קיימת תכנית הגירה עם אפשרויות רבות ומגוונות עבור הורים של אזרחים אוסטרליים או תושבי קבע. הורים שמרבית ילדיהם חיים באוסטרליה, כתושבי קבע או כאזרחים, יכולים להגיש בקשה לויזת הגירת הורה. עם זאת, קיימת רשימת המתנה נכבדה עבור חלק מקטגוריות ויזת הורה ותהליך קבלת הויזה מסוג זה עשוי להימשך כמה שנים.

ילדיהם של תושבי קבע ואזרחים אוסטרלים, כולל ילדים מאומצים או יתומים מתחת לגיל 18, המעוניינים לעבור לחיות עם בני משפחתם באוסטרליה, אפשר שיהיו זכאים להגשת בקשת הגירה לאוסטרליה.

צור קשר

קנגורו שירותי הגירה הינה חברה פרטית, אשר במשך שנים רבות עסקה וממשיכה לעסוק בתהליכי הגירה לאוסטרליה, הוצאת ויזה לאוסטרליה וקבלת כל סוגי האשרות בה, לטווח קצר ולטווח ארוך. אנא אל תהססו לפנות אלינו ולשוחח עם נציגנו על האפשרויות העומדות לפניכם ו/או על מנת להשלים את השאלון שלנו ולשלוח אותו אלינו.לפרטים וייעוץ ראשוני צרו קשר

03-6134244

השאירו פרטים מלאים ונדאג לחזור בהקדם לספק לכם מענה מקצועי ואדיב

עמוד הפייסבוק של קנגורו שירותי הגירה עמוד הגוגל+ של קנגורו שירותי הגירה הפרופיל של עו”ד ליסה סגלוב בלינקדין