ארצות הברית של אמריקה (ארה"ב) מכניסה בשעריה בין 700,000 ל- 900,000 מהגרים חוקיים בכל שנה. מספר זה אינו משקף את מספר האנשים המתיישבים באופן חוקי בארה"ב בפועל, אלא מייצג את מספר האנשים אשר ניתנה להם תושבות קבע ("גרין קארד"), כמחצית מהם מתגוררים עוד קודם לכן בארה"ב, חלקם באופן בלתי חוקי ואחרים באופן חוקי על בסיס אשרות זמניות. סטטיסטיקות של לשכת מפקד האוכלוסין מצביעות על כך שבמרץ 2005 הושג שיא חדש של 35 מיליון זרים ילידי ארצות אחרות בארה"ב. המידע מצביע גם על כך, כי חמשת השנים שבין 2000 ל- 2005 היו חמשת השנים עם ההגירה הרבה ביותר בהיסטוריה של ארצות הברית, קרי, 7.9 מיליון מהגרים חדשים (חוקיים ובלתי חוקיים) אשר התיישבו בארצות הברית. 

תהליך הגירה לארה"ב

 

השיטה לקליטת מהגרים חוקיים בארה"ב מורכבת מאד, עם זאת את כל זרמי המהגרים החוקיים מאפיינים לפחות שלושה מרכיבים: 

(א) תכנית הגירה לארה"ב על בסיס משפחה
מאפשרת כניסתם של בני זוג, הורים, ילדים קטינים של אזרחי ארה"ב, וזאת בלא מגבלה מספרית. קטגוריות מוגבלות קיימות בהתייחס לבנים ובנות בגירים של אזרחי ארה"ב, אחיהם של אזרחים ובני זוגם וילדיהם של מי שאינם אזרחים. 
> מידע נוסף

(ב) הגירה לארה"ב על בסיס תעסוקה
כוללת מגוון מורכב של עדיפויות ואפשרויות, הנע בין "עובדים מועדפים" לעובדים בלתי מקצועיים, עובדי דת ומשקיעים. 
> מידע נוסף

(ג) הגירה לארה"ב על בסיס הומניטריות
כוללת פליטים, מחפשי מחסה, ואנשים שקיבלו "ביטול גירוש" (קרי, זרים ששהו משך תקופה ארוכה בארה"ב באופן בלתי חוקי, ואשר גירושם יגרום נזק לבני משפחה שהינם אזרחי ארה"ב). 

בנוסף, קיימת אשרת הגרלה לאנשים ממדינות שאינן מדינות המוצא של זרמי המהגרים העיקריים נכון לאותו המועד. 

בנוסף, ישנן קטגוריות רבות, אשר מכוחן ניתן לעתור לאשרה זמנית, כמו אשרות לימודים או אשרת עבודה זמנית.לפרטים וייעוץ ראשוני צרו קשר

03-6134244

השאירו פרטים מלאים ונדאג לחזור בהקדם לספק לכם מענה מקצועי ואדיב

עמוד הפייסבוק של קנגורו שירותי הגירה עמוד הגוגל+ של קנגורו שירותי הגירה הפרופיל של עו”ד ליסה סגלוב בלינקדין