כלכלת ארצות הברית הנה המפותחת בעולם, בעלת שיעור אינפלציה נמוך, שיעור אבטלה נמוך, מוצרים באיכות גבוהה ושכר גבוה. אף שיעורי המיסים הנגבים הם מהנמוכים בעולם המערבי. כלכלת ארה"ב משלבת שוק חופשי ותחרותי עם פעילות עסקית המוגנת על ידי מטריית חוקים.

תעסוקה

בארה"ב מונהג שכר מינימום לעובדים ותשלום עבור שעות נוספות (פי 1.5 מהשכר היסודי עבור השעות שמעבר ל 40 שעות בשבוע). אין פיצויי פיטורין, חופשת מחלה או ימי חופשה. שוק העבודה הינו תחרותי ביותר ושעות העבודה של עובדים בערים הגדולות ארוכות מאד.

מס הכנסה:

בארה"ב מס הכנסה פרוגרסיבי על הכנסה בשיעור שבין 10% ל – 37%, כאשר שיעור המס הגבוה ביותר (37% כאמור) יחול על הכנסה של למעלה מ 500,0000 $.

יוקר המחייה:

על פי נתוני משרד העבודה האמריקאי, נכון לשנת 2017 עלות המחייה השנתית של אזרח אמריקאי הנה 20,194 $; מספר הנפשות בכל בית אמריקאי הוא בממוצע 2.5; שיעורי יוקר המחייה משתנים בהתאם לאזורי המחייה בארה"ב, כאשר בהוצאות הגבוהות ביותר נושאת אוכלוסיית ערי המערב, אחריה אוכלוסיית ערי הצפון המזרחי ואוכלוסיית ערי הדרום. אוכלוסיית ערי המערב התיכון (Mid West) ואזורים כפריים נושאות בהוצאות נמוכות יותר.

נתונים כלליים, נכון לאפריל 2018:

שיעור האינפלציה  1.9%. 

שיעור האבטלה  3.8%

שיעור גידול האוכלוסין  2.7%

הריבית במשק   1.5 – 2.1%

תעשיות עיקריות:  מחשבים, תרופות, ייצור ציוד צבאי, ציוד אווירי וציוד חלל.

מחקר ופיתוח:  המדינה המובילה בעולם.

 

צור קשר

הנך עשוי/ה לענות על קריטריונים שונים הרלבנטיים לסוגי אשרה שונים, רבים ומגוונים, על כן מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי לבחירת האשרה המתאימה עבורך.

קנגורו שירותי הגירה מתמחה מזה שנים רבות בהגירה ובקבלת כל סוגי אשרות (לטווח קצר וארוך) לארצות הברית. אל תהסס לפנות אלינו כדי לדון עם נציגנו את האפשרויות העומדות בפניך ו / או למלא את השאלון שלנו ולשלוח אותו אלינו. נא צור קשר עם נציגנו לקבלת מידע והכוונה ראשוניים, כולל מילוי שאלון.לפרטים וייעוץ ראשוני צרו קשר

03-6134244

השאירו פרטים מלאים ונדאג לחזור בהקדם לספק לכם מענה מקצועי ואדיב

עמוד הפייסבוק של קנגורו שירותי הגירה עמוד הגוגל+ של קנגורו שירותי הגירה הפרופיל של עו”ד ליסה סגלוב בלינקדין