קנגרו משרד הגירה

קנגורו שירותי הגירה בע”מ

קנגורו שירותי הגירה בע"מ היא חברה העוסקת במתן שרותי הגירה לאוסטרליה, ניו זילנד, קנדה, אנגליה וארה"ב באמצעות עו"ד ליסה סגלוב.

עורכת דין ונוטריון ליסה סגלוב, ילידת אוסטרליה , 1964. בוגרת אוניברסיטת סידני, אוסטרליה במשפטים ובכלכלה, בעלת רישיון עריכת דין (1987) וחברה בלשכה באוסטרליה (The Law Society of New South Wales) ובלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1991.

עו"ד ליסה סגלוב היא עו"ד מוסמכת ונוטריון בישראל וכן עו"ד באוסטרליה, אשר עוסקת כבר למעלה מ- 25 שנים במתן שירותי הגירה לאוסטרליה, ניו זילנד, קנדה, אנגליה וארה"ב. אשרות ההגירה הן על בסיס מקצועי (מקצוע נדרש), על בסיס עסקי או נישואין או אשרות לימודים. התאמת סוג האשרה נעשית על פי נתוני המועמד והאשרה מותאמת לכל לקוח באופן אישי ובלעדי. לקוחות החברה נהנים ממתן פיתרונות כולל בתחום ההגירה.

חברת הגירה קנגורו בע"מ נותנת ליווי בכל שלבי תהליך ההגירה כולל מתן אינפורמציה מדויקת, הערכה ראשונית של זכאות המועמד לקבלת אשרת הגירה עסקית או הגירה על בסיס מקצוע או על בסיס עסקי, שירות תרגומים ושירותים נוטריוניים, מילוי כל הטפסים, הכנת המסמכים והמכתבים הנדרשים לקבלת האשרה וכן מתן פתרונות תעסוקתיים. בנוסף קיים ליווי מלא של המשפחה כולל יעוץ לגבי השתלבות בן/בת הזוג והילדים. לאורך כל התהליך הארוך עו"ד סגלוב מעניקה ללקוחות תמיכה ומבטיחה שירות אמין ומקצועי.

שירותי החברה

קנגורו שירותי הגירה מספקת את כל השירותים הנדרשים לצורך הגירה

שאלות ותשובות

קנגרו משרד הגירה

מדוע כדאי להשתמש בשירותיה של "קנגורו שירותי הגירה"

תהליך ההגירה הינו תהליך מסובך, ארוך ומורכב. לכל מדינה ומדינה תוכניות הגירה שונות ומגוונות משלה, ואשרות מסוגים שונים. על מנת לבחור באופציה הנכונה והמותאמת ביותר לנסיבותיך, הכרחי להעזר ביעוץ מקצועי, לשם הערכה נכונה של סיכוייך ולהבטחת מימושם. כל מקרה טומן בחובו גורמים רבים ושונים, וכל ענין תלוי בעובדותיו הייחודיות, ונבחן לגופו. טעויות יכולות לעכב או אף להביא לביטולה של הבקשה. לכן, ייצוג בידי "קנגרו שירותי הגירה", חברה המתמחה בתחום ההגירה, הינה משמעותית מאד ועשויה לעשות את ההבדל.

אילו שירותים "קנגרו שירותי הגירה" מציעה ללקוחותיה?

מטרתה של "קנגרו שירותי הגירה" הינה לספק ללקוחותיה פתרונות, עצות והדרכה המותאמות במדויק למידותיהם – בהתאם לנסיבותיהם הייחודיות וצרכי ההגירה הספציפיים שלהם. בעזרת שירותינו תוכלו – אתה, הלקוח, או את, לקוחתנו, לחסוך זמן, כסף, הרבה כאב ראש ולילות ללא שינה.

"קנגרו שירותי הגירה" מציעה מגוון שירותים רחב וידידותי למשתמש הכולל, בין שאר השירותים הרבים, גם הערכה ראשונית למידת כשירותך לקבלת אשרה – אשר יהוו את אבן הפינה לסיכויי הצלחתך, יעוץ מקדמי במשרדנו, ריכוז יסודי וברור של כל המסמכים הנחוצים והדרושים להגשת הבקשה להגירה, הכנתה של הבקשה, פיקוח ומעקב אחר תהליך התקדמות הבקשה, תרגום מסמכים לשפה האנגלית, שירותי נוטריונים, וכל יתר השירותים הנחוצים והנוגעים לתהליך ההתאקלמות והקליטה שלך במדינה אליה בכוונתך להגר.

"קנגרו שירותי הגירה" הינה הגוף אשר ביכולתו לרכז ולספק במלואם את כל השירותים הנחוצים להגשת בקשתך באופן המיטבי, לשם הבטחת הצלחתה.

מהם סיכויי ההצלחה של בקשת האשרה שלי?

ב"קנגרו שירותי הגירה" איננו מטפלים ואיננו מקדמים כל בקשה או ענין אלא אם אנו מאמינים כי קיים סיכוי ריאלי ואמיתי להצלחת בקשתך לקבלת אשרה.

באמתחתנו דוגמאות רבות המוכיחות את 100% ההצלחה, בקירוב, של לקוחותינו. נשמח להציג בפניך עדויות בכתב, כמו גם באמצעות קשר טלפוני ודוא"ל עם חלק מלקוחותינו המרוצים, אשר קיבלו זה לא מכבר את האשרות המיוחלות.

אנו, ב"קנגרו שירותי הגירה", מאמינים כי הכרחי הדבר לקבל מאתנו יעוץ לשם הערכה כנה ואמיתית של סיכוייך, כמו גם להתאים את האשרה המתאימה ביותר לנסיבותיך ואשר תעלה בקנה אחד עם צרכיך.

מהן העלויות הכרוכות בהגשת בקשה לאשרה?

האגרות לתשלום למדינה אליה בכוונתך להגר משתנים בהתאם לסוג האשרה המבוקשת, בין אם קבועה, זמנית או אשרות תושב שונות. בהתאם לסוג האשרה המבוקשת, הנך עשוי/ה להדרש לשלם בנוסף גם את התשלומים הבאים: הערכה ראשונית של מקצועך ומקצועיותך על ידי הגוף המעריך הרלוונטי במדינה אליה הנך מבקש/ת להגר, בדיקות משטרתיות, בדיקות רפואיות, בחינות של רמת האנגלית, וזאת בנוסף לשכרנו, אשר מבוסס על סכום קבוע ומשולם בהתאם לשלבי הבקשה.

כמה זמן אורך תהליך הגשת הבקשה לאשרה וקידומה?

משך התהליך משתנה בהתאם לסוג האשרה, המדינה אליה מוגשת הבקשה ואיכות הבקשה. עיכובים יכולים להגרם כתוצאה מהדברים הבאים: מסמכים פגומים או כאלו המוצגים באופן כושל, אי הבנות בנוגע לדרישות האשרה, צורך בריאיון, נושאים בריאותיים, סיבוכים הנובעים מרקע פלילי או בטחוני של המבקש או של התלויים בו, אי הגשת מסמכים תומכים כנדרש על ידי המבקש, בקשות של רשויות ההגירה לקבלת מידע נוסף, מידת העומס והצטברות הבקשות במשרדי ההגירה.

לפני שבכוונתך להתחיל בתהליך ההגירה, אנו מציעים כי תבחן/ני את מידת התאמתך לקבלת אשרת הגירה, וזאת על ידי מילוי שאלון ההתאמה שלנו לקבלת הערכה ראשונית ומשלוחו אלינו בדוא"ל. באופן זה נוכל לעזור לך להשיג את התוצאה הרצויה ביותר בדרך הזולה והמהירה ביותר.

תוך כמה זמן עלי להגיע למדינה לאחר שהאשרה הוענקה לי?

עליך להגיע למדינה אשר הנפיקה לך את האשרה בתוך התקופה המוגדרת באשרה. ברוב אשרות ההגירה המועד הינו בתוך שנה מיום ביצוע הבדיקות הרפואיות או הוצאת אישור המשטרה, לפי המוקדם מביניהם.