קנדה נחשבת ולא בכדי למדינה המנהיגה מדיניות הגירה פתוחה ומתקדמת. ממשלת קנדה הכריזה בשנת 2018 כי היא תאשר כניסה של מהגרים במספרים גבוהים במיוחד ומדובר עבור רבים בהזדמנות להתחלת פרק חדש בחיים ולהגשמת חלומם. קנדה מהווה מוקד משיכה עבור מהגרים מכל רחבי העולם בכללם ישראלים אשר מעוניינים להגר למדינה מסיבות מקצועיות, כלכליות, חברתיות ואחרות ולהפוך את קנדה למקום מושבם הקבוע ולביתם החדש.

שדרוג המעמד האזרחי וזכאות לתושבות קבע

הגירה לקנדה ברובה כוללת מאפיינים כלכליים במסגרת תכניות להעסקת עובדים מומחים כאשר מסלול זה כולל יזמים, משקיעים ועוד. המועמדים אשר עונים על הקריטריונים של המדינה בהיבט החברתי והכלכלי, זכאים לשדרוג של מעמדם ולקבלת אישור של תושב קבע במדינה, כאשר התאמה לקטגוריה זו מתבססת על יכולות כלכליות. תכנית נוספת של הגירה לקנדה מבוססת על איחוד משפחות ומהווה את אחת המטרות העיקריות של מדיניות ההגירה הקנדית. תושבי קבע ואזרחי קנדה רשאים לספק חסות לבני משפחה לשם מימוש צרכי הגירה למדינה.

רמת חיים גבוהה וקליטה חלקה ומהירה

קנדה היא מדינה אשר מקדמת הגירה ומקבלת מהגרים מכל רחבי העולם בברכה. בשנת 2018 צפויים להיקלט במדינה כ – 320 אלף מהגרים ומדובר במדינה מפותחת, בעלת מערכות בריאות וחינוך איכותיות וכזו הכוללת שירותים חברתיים ברמה גבוהה. נתונים אלה הופכים את קנדה ליעד מועדף לטיולים, עבודה, לימודים והקמת משפחה. בקנדה ישנה קהילה יהודית גדולה אשר מסייעת בתהליך הקליטה וההסתגלות למדינה החדשה. ישראלים רבים מוצאים את קנדה כיעד אטרקטיבי להגירה וזאת נוכח רמת החיים הגבוהה במדינה והאפשרות הנוחה יחסית לקבל ויזה לקנדה.

אפשרויות לקבלת ויזה לקנדה

קנדה מאפשרת לאזרחיה להחזיק באזרחות כפולה ולזכות במעמד של תושב קבע לאחר תקופת מגורים של שנתיים במדינה. ויזה לקנדה ניתנת בהתאם לתכנית הפדרלית על בסיס מקצועי וכן במסלול של עבודה נדרשת. המדינה מקדמת הגירה ומתן ויזות עבור משרות בתחום ההייטק והרפואה וכן לבעלי מקצועות חופשיים אחרים, ויזה לקנדה מתאפשרת גם עבור לימודים במדינה וכתוצאה מנישואים לאזרח המדינה.

ליווי וייעוץ מקצועי בהליך הגירה

קנגורו שירותי הגירה הינה חברה אשר מתמחה במתן מגוון שירותי הגירה למדינות רבות בעולם ובכללן קנדה. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מומחים ויועצים משפטיים הבקיאים בדרישות ההגירה ובאפשרויות והמסלולים האפשריים העומדים בפני המבקשים להגר לקנדה. אנו מספקים אשרות הגירה לקנדה על בסיס מקצועי, לימודי, עסקי או נישואין ומבצעים התאמה אישית על פי נתוני המועמד. חברת קנגורו שירותי הגירה מספקת ליווי וייעוץ מקצועי בכל שלבי הליך ההגירה וכן מגוון שירותים נלווים הנוגעים לקבלת האשרה. בתהליך ההגירה קיימת חשיבות רבה לקבלת סיוע מקצועי מחברה אשר זהו תחום התמחותה והינה בעלת ניסיון מקצועי ורקורד של הצלחות בתחום לשביעות רצון לקוחותיה.

מאמרים נוספים

לאיזו מדינה ניתן להגר עם ובלי אזרחות זרה?

להמשך קריאה

הנפקת אשרת עבודה לאוסטרליה עם משרד הגירה

להמשך קריאה

רילוקיישן לאוסטרליה

להמשך קריאה

מקצועות עכשוויים הנדרשים באוסטרליה

להמשך קריאה