הגירה לאנגליה

אנגליה היא בין הארצות הפופולאריות שבהן מבקשים ישראלים רבים אישור הגירה לאנגליה. אנגליה קרובה לישראל, השפה המדוברת בה היא אנגלית, והמשטר בה הוא יציב. גורמים אלו ועוד, גורמים לאנגליה להיות ארץ מועדפת להגירה.

אנגליה חברה באיחוד האירופאי, ולכן כל מי שהוא בעל דרכון של מדינה החברה באיחוד האירופאי, יכול לעבוד באנגליה. מי שאינו עונה על הקריטריונים האלו ואינו קרוב משפחה של אזרח בריטי או אזרח באיחוד האירופאי, יצטרך לבקש ויזה לאנגליה על בסיס ויזת עבודה, לימודים או ויזת עסקים.

אפשרויות הקיימות כאשר רוצים להגר לאנגליה

במהלך שנת 2008, הממשלה האנגלית (UK) הציגה את השינויים רחבי ההיקף מזה למעלה מ- 45 השנים האחרונות לשיטת ההגירה שלה, בהתבסס על שיטת הנקודות. מדיניות ההגירה החדשה נושאת בחובה שיטה פשוטה וברורה יותר, המתמקדת על הקניית תועלת לכלכלה, ומאפשרת לעסקים בריטיים לגייס עובדים מומחים מחוץ לאנגליה, תוך שהיא מספקת בטחונות לציבור הבריטי, כי רק המהגרים שעבודתם נחוצה, יוכלו להשיג אשרות עבודה.

שיטת הנקודות החדשה כוללת חמש (5) דרגות, והן:

 • דרגה ראשונה – עובדים/ות בעלי/ות מומחיות גבוהה, יזמים/ות ומשקיעים/ות.
 • דרגה שניה – עובדים/ות בעלי הצעת עבודה, לדוגמה: מורים/ות ואחים/יות.
 • דרגה שלישית – עובדים/ות בעלי/ות מומחיות נמוכה הממלאים/ות חסר זמני מסויים בשוק העבודה, לדוגמא: עובדי/ות בנייה.
 • דרגה רביעית – סטודנטים/ות.
 • דרגה חמישית – ניידות צעירים ונוער ועובדים/ות זמניים/ות, לדוגמא: מוסיקאים/ות הבאים/ות לנגן בקונצרטים.

אפשרויות הגירה לאנגליה

 • אפשרות על בסיס מומחים – באפשרות זו מעוניינת ממשלת אנגליה לעודד כניסת עובדים צעירים בעלי כישרונות וידע ייחודיים. כך מעוניינת הממשלה למשוך לאנגליה עובדים בעלי מומחיות ייחודית היכולים לתרום לכלכלת המדינה ולפיתוחה. מי שנכלל באפשרות זו רשאי להיכנס לארץ ולחפש בה עבודה, ובתום ארבע שנים אם יוכיח כי הוא מתפרנס מעבודתו, הוא יקבל אישור של תושב קבע ולכן קבלת אזרחות.
  אפשרות הגירה לאנגליה על בסיס של ניסיון לימודים – הלימודים והשהייה באנגליה בעת הלימודים כלולים בקטגוריה של "ניסיון בבריטניה". ולכן לימודים בבריטניה יכולים להקל על התהליך של קבלת אישור של הגירה לאנגליה ועל מציאת עבודה בארץ זו.
 • משקיעים – אנשים אמידים בעלי יכולות כלכליות מוכחות המעוניינים להשקיע באנגליה יכולים לקבל אישור של הגירה לאנגליה.
  סטודנטים – ויזת סטודנט מעניקה למחזיק בה אפשרות ללמוד באנגליה ולעבוד במשרה חלקית.
 • עבודה – על בסיס ספונסר על ידי מעביד בריטי.
 • צירוף בני משפחה – בני זוג המועמדים להגירה רשאים להגיש גם בקשה של אישור הגירה לאנגליה. מי שמבקש בקשה של הגירה לאנגליה על בסיס נישואין לא יקבל אישור אם הוא מתחת לגיל 21. גם קרובי משפחה התלויים במהגר יכולים להגיש בקשת הגירה לאנגליה. עליהם להוכיח כי הם תלויים במועמד להגירה, שהם לא יפלו למעמסה על רשויות הרווחה באנגליה ושאין להם אף קרוב משפחה, מלבד המהגר, היכול לטפל בהם.

לשם קבלת פרטים נוספים ומלאים יותר באשר לאשרות המוצגות לעיל, הנכם מוזמנים לעיין בקטגוריית האשרה הרלוונטית בהתאם לאמור, ומידע על הגירה לאנגליה. חברת קנגרו שירותי הגירה תשמח לספק לכם עצה באשר לכל טווח האשרות להן הנכם זכאים לעתור.

למידע נוסף
צרו קשר

  שאלות ותשובות

  מהם סיכויי ההצלחה של בקשת האשרה שלי?

  ב"קנגרו שירותי הגירה" איננו מטפלים ואיננו מקדמים כל בקשה או ענין אלא אם אנו מאמינים כי קיים סיכוי ריאלי ואמיתי להצלחת בקשתך לקבלת אשרה.

  באמתחתנו דוגמאות רבות המוכיחות את 100% ההצלחה, בקירוב, של לקוחותינו. נשמח להציג בפניך עדויות בכתב, כמו גם באמצעות קשר טלפוני ודוא"ל עם חלק מלקוחותינו המרוצים, אשר קיבלו זה לא מכבר את האשרות המיוחלות.

  אנו, ב"קנגרו שירותי הגירה", מאמינים כי הכרחי הדבר לקבל מאתנו יעוץ לשם הערכה כנה ואמיתית של סיכוייך, כמו גם להתאים את האשרה המתאימה ביותר לנסיבותיך ואשר תעלה בקנה אחד עם צרכיך.