הגירה לארה"ב

ארצות הברית של אמריקה (ארה"ב) מכניסה בשעריה בין 1.6-1.49 מיליון מהגרים חוקיים בכל שנה. מספר זה אינו משקף את מספר האנשים המתיישבים באופן חוקי בארה"ב בפועל, אלא מייצג את מספר האנשים אשר ניתנה להם תושבות קבע ("גרין קארד"), כמחצית מהם מתגוררים עוד קודם לכן בארה"ב, חלקם באופן בלתי חוקי ואחרים באופן חוקי על בסיס אשרות זמניות. סטטיסטיקות של לשכת מפקד האוכלוסין מצביעות על כך שבמרץ 2017 הושג שיא חדש של 43.7 מיליון זרים ילידי ארצות אחרות בארה"ב. המידע מצביע גם על כך, כי חמשת השנים שבין 2012-2017 היו חמשת השנים עם ההגירה הרבה ביותר בהיסטוריה של ארצות הברית.

תהליך הגירה לארה"ב

השיטה לקליטת מהגרים חוקיים בארה"ב מורכבת מאד, עם זאת את כל זרמי המהגרים החוקיים מאפיינים לפחות שלושה מרכיבים:

 • (א) תכנית הגירה לארה"ב על בסיס משפחה
  מאפשרת כניסתם של בני זוג, הורים, ילדים קטינים של אזרחי ארה"ב, וזאת בלא מגבלה מספרית. קטגוריות מוגבלות קיימות בהתייחס לבנים ובנות בגירים של אזרחי ארה"ב, אחיהם של אזרחים ובני זוגם וילדיהם של מי שאינם אזרחים.
 • (ב) הגירה לארה"ב על בסיס תעסוקה
  כוללת מגוון מורכב של עדיפויות ואפשרויות, הנע בין "עובדים מועדפים" לעובדים בלתי מקצועיים, עובדי דת ומשקיעים.
 • (ג) הגירה לארה"ב על בסיס הומניטריות
  כוללת פליטים, מחפשי מחסה, ואנשים שקיבלו "ביטול גירוש" (קרי, זרים ששהו משך תקופה ארוכה בארה"ב באופן בלתי חוקי, ואשר גירושם יגרום נזק לבני משפחה שהינם אזרחי ארה"ב).
 • (ד) אשרת הגרלה
  קיימת אשרת הגרלה לאנשים ממדינות שאינן מדינות המוצא של זרמי המהגרים העיקריים נכון לאותו המועד.

אשרות לימודים או אשרת עבודה זמנית.

בנוסף, ישנן קטגוריות רבות, אשר מכוחן ניתן לעתור לאשרה זמנית, כמו אשרות לימודים או אשרת עבודה זמנית.

צור קשר

קנגורו שירותי הגירה הנה חברה פרטית, אשר במשך שנים רבות עסקה וממשיכה לעסוק בתהליכי הגירה לארה"ב וקבלת כל סוגי האשרות בה, לטווח קצר ולטווח ארוך. אנא אל תהסס לפנות אלינו ולשוחח עם נציגנו על האפשרויות העומדות לפניך בנדון ו/או על מנת להשלים את השאלון שלנו ולשלחו אלינו.

למידע נוסף
צרו קשר

  שאלות ותשובות

  מהם סיכויי ההצלחה של בקשת האשרה שלי?

  ב"קנגרו שירותי הגירה" איננו מטפלים ואיננו מקדמים כל בקשה או ענין אלא אם אנו מאמינים כי קיים סיכוי ריאלי ואמיתי להצלחת בקשתך לקבלת אשרה.

  באמתחתנו דוגמאות רבות המוכיחות את 100% ההצלחה, בקירוב, של לקוחותינו. נשמח להציג בפניך עדויות בכתב, כמו גם באמצעות קשר טלפוני ודוא"ל עם חלק מלקוחותינו המרוצים, אשר קיבלו זה לא מכבר את האשרות המיוחלות.

  אנו, ב"קנגרו שירותי הגירה", מאמינים כי הכרחי הדבר לקבל מאתנו יעוץ לשם הערכה כנה ואמיתית של סיכוייך, כמו גם להתאים את האשרה המתאימה ביותר לנסיבותיך ואשר תעלה בקנה אחד עם צרכיך.