קנדה מקדמת בברכה מהגרים מכל רחבי העולם. בסוף שנת 2018 כ - 320,000 מהגרים ייקלטו בקנדה. קנדה מדורגת שמינית בעולם מבחינת גובה ההכנסה ליחיד. יש בה מערכת בריאות מפותחת במיוחד, וכן שירותים חברתיים ומערכות חינוך מהטובות בעולם, מה שעושה את קנדה יעד מועדף  לטיולים, ללימודים, לעבודה ולגידול ילדים.

קנדה מעודדת באופן פעיל עלייה לשטחה, ויש לה דרישות סבירות יחסית כלפי המבקש להגר אליה לפי אחת מתוכניות ההגירה שלה.

בקנדה קהילות יהודיות גדולות, הנכונות לסייע בתהליך הקליטה וההסתגלות.

רוצים להתחיל מחדש במקום אחר? קנדה עשויה להיות האפשרות המושלמת בשבילכם. חשבתם על הגירה לקנדה? מחפשים מידע על ויזה לקנדה? הגעתם למכון הנכון.

"משנה מקום משנה מזל", אומר הביטוי העממי המוכר. ואכן, ברוח זו, ישראלים רבים נוהגים לרענן את מקום מגוריהם וחושבים על פתיחת דף חדש באזור שונה בעולם. אם אתם חושבים על הגירה – הגירה לקנדה עשויה להיות התשובה בשבילכם. קנדה היא אחת מהמדינות האיכותיות ביותר בעולם. הערים המובילות בקנדה מדורגות באורח קבוע במקומות הראשונים בעולם בסקרי רמת החיים, כך שאין פלא שרבים חושבים על הגירה לקנדה. למרות שמדובר במדינה ענקית (קנדה היא המדינה השנייה בעולם בשטחה), גרים בקנדה רק מעט יותר מ- 30 מיליון תושבים, כך שיש בה עוד מקום לתושבים רבים, מה שמסביר מדוע קל יחסית לקבל ויזה לקנדה.

רוב התושבים בקנדה מרוכזים בקו הגבול עם ארה"ב, ולמעשה יש קווי דמיון רבים בין שתי המדינות. ההבדל העיקרי הוא שקנדה נחשבת למדינה בטוחה ורגועה בהרבה, ואורח החיים בה הוא שקט ושליו. כמו כן חלקים מקנדה עם בעלי השפעה צרפתית גדולה.

בקנדה יש תעשיית הייטק, רפואה ושירותים מתקדמים מאוד, אך תעשיות אלו זקוקות לעובדים רבים ולכן המדינה מעודדת הגירה לקנדה ומעניקה ויזה לקנדה לעובדים בעלי מקצועות נדרשים.

הגירה לקנדה היא אופציה מועדפת על ישראלים רבים המחפשים מקום אחר לחיות בו. רמת החיים הגבוהה, הביטחון האישי, הניקיון, הסדר והשלווה מביאים ישראלים רבים לבקש ויזה לקנדה. כמו כן, קנדה מאפשרת לאזרחיה להחזיק באזרחות כפולה. יתרון נוסף הוא הקהילה היהודית הגדולה שקיימת בקנדה ומסייעת לישראלים להיקלט בה.

דרכי הוצאת ויזה לקנדה

קיימות מספר דרכים לקבלת ויזה לקנדה, כולל ויזות שניתנות כמעמד של תושב קבע וזאת לאחר תקופת מגורים של שנתיים בקנדה – דהיינו לאחר תקופה זו אפשר לקבל אזרחות קנדית. ויזות לקבלת תושב קבע ניתנות על בסיס התכנית הפדראלית להגירת בעלי מקצועות או הגירה לפרובינציות לפי מקצוע. קיימות אפשרויות הגירה לקנדה על בסיס בעלי עסקים ומקצועות עצמאיים.

אפשרות אחרת היא קבלת ויזה לקנדה על בסיס "עבודה נדרשת". קנדה מגדירה מהן העבודות הנדרשות בתחומה, ומי שנחשב לבעל מקצוע מיומן יכול לקבל ויזה לקנדה לו ולמשפחתו. במסלול זה נדרשת לעתים גם הצעת עבודה ספציפית ממעסיק בקנדה שיש לו אישור להעסיק "עובד זר".

בין העבודות הנדרשות ניתן למצוא לא רק משרות בתחום הרפואה וההייטק, אלא גם עבודות של בעלי מקצוע בתחום הנגרות, נהגי משאיות, מכונאים, בנאים ורתכים.

ויזות אחרות הקיימות לקנדה ניתנות על מנת לאפשר לימודים בקנדה וכן כתוצאה מנישואים לאזרח קנדי.

במהלך העשור האחרון מספר הבקשות להגירה לקנדה, אשר אושרו על ידי הממשל הקנדי גדל בהתמדה, וצפוי כי מגמה זו תימשך אף בעתיד.

קנגרו שרותי הגירה הינה חברה העוסקת בהוצאת ויזה לקנדה וכן ויזת להגיר לקנדה מזה מספר שנים.

הינכם מוזמנים להתקשר ולשוחח עם נציגנו, או להשלים את השאלון ולשולחו אלינו.לפרטים וייעוץ ראשוני צרו קשר

03-6134244

השאירו פרטים מלאים ונדאג לחזור בהקדם לספק לכם מענה מקצועי ואדיב

עמוד הפייסבוק של קנגורו שירותי הגירה עמוד הגוגל+ של קנגורו שירותי הגירה הפרופיל של עו”ד ליסה סגלוב בלינקדין