לאחר ברורים רבים, התעניינות עם מי שהיו ומי שחזרו התקשרויות עם סוכני הגירה שונים משם ומפה, הראו סיכויים קלושים לקבלת ויזת הגירה, את האמת קצת התייאשנו ושוב הלחץ לשנות צץ ושוב חיפוש מהיר בגוגל העלה את "קנגורו שרותי הגירה" התקשרות מהירה למשרד וענתה מזכירה שלאחר הסבר קצר על רצוננו העבירה אותנו אל עו"ד ליסה סגלוב, אנו לא ידענו שפה התחיל רומן אומנם קצר אך איכותי....

תודה רבה לעו"ד ליסה סגלוב שעזרה ועמלה (ועדיין עוזרת) ושלולא עבודתה לא היינו כאן.

טומי טלי ויובל נחום

לקריאת ההמלצה המלאה


הגענו לליסה כדי לבדוק אם הדבר אפשרי. יש לציין לכמו אוסטרלים אופייניים, ליסה ניחנה בהרבה סבלנות בשבילנו.

אנחנו – מבולבלים, לא החלטתיים, וליסה כבר רצה קדימה, מארגנת ומסדרת. היא אומרת – ואנחנו עושים. אם לא הולך בכוון אחד – היא מיד מנסה בכוון אחר. לאחר כשנה מקבלים את הויזה.

שוב – תודות לליסה סגלוב על הסבלנות, המקצוענות ועל כך שהפכה את החלום שלנו למציאות.

משפחת אייל

לקריאת ההמלצה המלאה


בקשתי לאשרה טופלה על ידי עו"ד ליסה סגלוב מחברת "קנגרו – שירותי הגירה בע"מ", אשר ביעילות רבה, מהירות ומקצועיות, השיגה את אשרת הסטודנט עבורי בתוך חודש!

סלבה פרג


כבר מההתחלה הרגשנו טוב. ליסה הראתה שיש לה ניסיון וידע מרשים במיוחד ובהחלט נתנה לנו ביטחון לכל אורך הדרך. העזרה שלה הייתה לא רק בטיפול בניירת אלא גם בהמלצות ,בהרגעת אביבה ותרגום מסמכים שונים שמועילים לנו מאד במיוחד היום. יש לנו מספר מכרים ששאלו על מי אנו ממליצים ולא היה ספק – רק ליסה !!!!!!!!!!!!!

צביקה, אביבה ודניאל שרמן


ליסה עזרה לנו המון וגרמה לזה להראות קל, אמרה לי בדיוק מה צריך להביא, לעשות ואפילו איפה לחתום. ידענו שאפשר להתקשר מתי שצריך מבלי להרגיש לא נעים. הרגשנו שאנחנו לא לבד ובאמת שהכל הלך חלק.....

תודות לליסה ולכל עבודות ההכנה יכולנו להתרכז בלבנות את החיים שלנו באוסטרליה בראש שקט.

רותם הקסטר


ליסה עשתה את כל העבודה, כולל בקשות נוספות למסמכים של גורמים במהלך האפליקציה, במקצועיות ויעילות. אנחנו רק התקשרנו אליה לראות "מה חדש" והיא תמיד ענתה לנו בזריזות וביעילות, ולא פחות חשוב - בנחמדות.

משפחת יצחקי - סידני אוסטרליה.


ולאחר פגישה עם ליסה וקבלת כל הפרטים לגבי התהליך היה לנו ברור שאנחנו מגישים את הבקשה לויזה ולא היה לנו ספק שאנחנו רוצים שעו"ד ליסה סגלוב תהייה זו שתגיש את הבקשה בשמנו.

אז כדי לקצר, תהליך קבלת הויזה לקח כשנתיים (וכמה צדקנו כשהחלטנו לעשות אותו עם ליסה סגלוב עו"ד...) ומיום קבלת הויזה ועד שנחתנו באוסטרליה עברו 3 חודשים.

הילה וצבי שטרנבאום 


עו"ד ליסה סגלוב סיעה לי רבות בבניית קורות חייה וכתיבת מכתבים אשר מראים את הניסיון שצברתי בארץ אך בצורה שבה נהוג להציגם בפני המעסיקים באוסטרליה. שלכתי מאות קורות חיים לחברות המחפשות מהנדסי מכונות. לאחר חודשיים של חיפוש הגיעה ההצעה המיוחלת, עו"ד ליסה סגלוב סיעה לי רבות היות והיא מכירה את המנטאליות האוסטרלית בניהול מסע ומתן עם נציגי החברה באוסטרליה וכמו כן בקריאה מדוקדקת של החוזה התעסוקתי ששלחו נציגי החברה.

דגן רוני ורון 


אנחנו מודים לעו"ד ליסה סגלוב ולצוות "קנגרו שירותי הגירה" בראשותה של אתי, על העזרה, המקצועיות, היחס הידידותי, תירגום אין ספור מסמכים והסבלנות האין סופית (האוזית) שליוו אותנו בכל שלב בתהליך הגשת וקבלת הויזה.

משפחת היימן דינה, דני, רן, ניר ומתן - בריסבן אוסטרליה.


התמיכה שקיבלנו בדרך היתה חשובה. עו"ד ליסה סגלוב סייעה לנו רבות בתהליך המורכב והארוך של קבלת הויזה מישראל לויקטוריה. ליסה התגלתה לנו כאדם מיוחד- חמה וישרה, עניינית ואנושית מאוד. היא מצויידת בכל הידע ההיקפי שקשור לכל נושא שנתקלנו בו בהגירה כיחידים וכמשפחה, והיתה מוכנה תמיד עם עיצות והפניות שונות (אפילו הפנתה למורה נהדרת לאנגלית).

אריאלה ובני משפחתה – מלבורן אוסטרליה

לקריאת ההמלצה המלאהלפרטים וייעוץ ראשוני צרו קשר

03-6134244

השאירו פרטים מלאים ונדאג לחזור בהקדם לספק לכם מענה מקצועי ואדיב

עמוד הפייסבוק של קנגורו שירותי הגירה עמוד הגוגל+ של קנגורו שירותי הגירה הפרופיל של עו”ד ליסה סגלוב בלינקדין