מדוע כדאי להשתמש בשירותיה של "קנגורו שירותי הגירה"

תהליך ההגירה הינו תהליך מסובך, ארוך ומורכב. לכל מדינה ומדינה תוכניות הגירה שונות ומגוונות משלה, ואשרות מסוגים שונים. על מנת לבחור באופציה הנכונה והמותאמת ביותר לנסיבותיך, הכרחי להעזר ביעוץ מקצועי, לשם הערכה נכונה של סיכוייך ולהבטחת מימושם. כל מקרה טומן בחובו גורמים רבים ושונים, וכל ענין תלוי בעובדותיו הייחודיות, ונבחן לגופו. טעויות יכולות לעכב או אף להביא לביטולה של הבקשה. לכן, ייצוג בידי "קנגרו שירותי הגירה", חברה המתמחה בתחום ההגירה, הינה משמעותית מאד ועשויה לעשות את ההבדל.

אילו שירותים "קנגרו שירותי הגירה" מציעה ללקוחותיה?

מטרתה של "קנגרו שירותי הגירה" הינה לספק ללקוחותיה פתרונות, עצות והדרכה המותאמות במדויק למידותיהם – בהתאם לנסיבותיהם הייחודיות וצרכי ההגירה הספציפיים שלהם. בעזרת שירותינו תוכלו – אתה, הלקוח, או את, לקוחתנו, לחסוך זמן, כסף, הרבה כאב ראש ולילות ללא שינה.

"קנגרו שירותי הגירה" מציעה מגוון שירותים רחב וידידותי למשתמש הכולל, בין שאר השירותים הרבים, גם הערכה ראשונית למידת כשירותך לקבלת אשרה – אשר יהוו את אבן הפינה לסיכויי הצלחתך, יעוץ מקדמי במשרדנו, ריכוז יסודי וברור של כל המסמכים הנחוצים והדרושים להגשת הבקשה להגירה, הכנתה של הבקשה, פיקוח ומעקב אחר תהליך התקדמות הבקשה, תרגום מסמכים לשפה האנגלית, שירותי נוטריונים, וכל יתר השירותים הנחוצים והנוגעים לתהליך ההתאקלמות והקליטה שלך במדינה אליה בכוונתך להגר.

"קנגרו שירותי הגירה" הינה הגוף אשר ביכולתו לרכז ולספק במלואם את כל השירותים הנחוצים להגשת בקשתך באופן המיטבי, לשם הבטחת הצלחתה.

מהם סיכויי ההצלחה של בקשת האשרה שלי?

ב"קנגרו שירותי הגירה" איננו מטפלים ואיננו מקדמים כל בקשה או ענין אלא אם אנו מאמינים כי קיים סיכוי ריאלי ואמיתי להצלחת בקשתך לקבלת אשרה.

באמתחתנו דוגמאות רבות המוכיחות את 100% ההצלחה, בקירוב, של לקוחותינו. נשמח להציג בפניך עדויות בכתב, כמו גם באמצעות קשר טלפוני ודוא"ל עם חלק מלקוחותינו המרוצים, אשר קיבלו זה לא מכבר את האשרות המיוחלות.

אנו, ב"קנגרו שירותי הגירה", מאמינים כי הכרחי הדבר לקבל מאתנו יעוץ לשם הערכה כנה ואמיתית של סיכוייך, כמו גם להתאים את האשרה המתאימה ביותר לנסיבותיך ואשר תעלה בקנה אחד עם צרכיך.

מהן העלויות הכרוכות בהגשת בקשה לאשרה?

האגרות לתשלום למדינה אליה בכוונתך להגר משתנים בהתאם לסוג האשרה המבוקשת, בין אם קבועה, זמנית או אשרות תושב שונות. בהתאם לסוג האשרה המבוקשת, הנך עשוי/ה להדרש לשלם בנוסף גם את התשלומים הבאים: הערכה ראשונית של מקצועך ומקצועיותך על ידי הגוף המעריך הרלוונטי במדינה אליה הנך מבקש/ת להגר, בדיקות משטרתיות, בדיקות רפואיות, בחינות של רמת האנגלית, וזאת בנוסף לשכרנו, אשר מבוסס על סכום קבוע ומשולם בהתאם לשלבי הבקשה.

כמה זמן אורך תהליך הגשת הבקשה לאשרה וקידומה?

משך התהליך משתנה בהתאם לסוג האשרה, המדינה אליה מוגשת הבקשה ואיכות הבקשה. עיכובים יכולים להגרם כתוצאה מהדברים הבאים: מסמכים פגומים או כאלו המוצגים באופן כושל, אי הבנות בנוגע לדרישות האשרה, צורך בריאיון, נושאים בריאותיים, סיבוכים הנובעים מרקע פלילי או בטחוני של המבקש או של התלויים בו, אי הגשת מסמכים תומכים כנדרש על ידי המבקש, בקשות של רשויות ההגירה לקבלת מידע נוסף, מידת העומס והצטברות הבקשות במשרדי ההגירה.

לפני שבכוונתך להתחיל בתהליך ההגירה, אנו מציעים כי תבחן/ני את מידת התאמתך לקבלת אשרת הגירה, וזאת על ידי מילוי שאלון ההתאמה שלנו לקבלת הערכה ראשונית ומשלוחו אלינו בדוא"ל. באופן זה נוכל לעזור לך להשיג את התוצאה הרצויה ביותר בדרך הזולה והמהירה ביותר.

תוך כמה זמן עלי להגיע למדינה לאחר שהאשרה הוענקה לי?

עליך להגיע למדינה אשר הנפיקה לך את האשרה בתוך התקופה המוגדרת באשרה. ברוב אשרות ההגירה המועד הינו בתוך שנה מיום ביצוע הבדיקות הרפואיות או הוצאת אישור המשטרה, לפי המוקדם מביניהם.

מה מאפשרת לי האשרה?

אשרה מאפשרת למחזיק האשרה להגיע ולהיכנס אל המדינה מנפיקת האשרה, ו/או להישאר במדינה מנפיקת האשרה. מחזיקי אשרות קבע מורשים להישאר במדינה מנפיקת האשרה ללא מגבלת זמן. מחזיקי אשרה זמנית מורשים להישאר לתקופה המסוימת המצוינת באשרה. תקופת השהות המותרת משתנה בהתאם לסוג האשרה שבידי המחזיק.

אשרה מוענקת בכפוף לתנאים מסוימים אשר יקבעו מהן זכויותיך כמחזיק האשרה.

צור קשר

הנך עשוי/ה לענות על קריטריונים שונים הרלבנטיים לסוגי אשרה שונים, רבים ומגוונים, על כן מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי לבחירת האשרה המתאימה עבורך.

קנגורו שירותי הגירה מתמחה מזה שנים רבות בהגירה ובקבלת כל סוגי אשרות (לטווח קצר וארוך) לאוסטרליה. אל תהסס לפנות אלינו כדי לדון עם נציגנו את האפשרויות העומדות בפניך ו / או למלא את השאלון שלנו ולשלוח אותו אלינו. נא צור קשר עם נציגנו לקבלת מידע והכוונה ראשוניים, כולל מילוי שאלון.

האם אקבל הוכחה לאשרה במידה ובקשתי תאושר?

ברוב המקרים, האשרה נחשבת 'מונפקת' כאשר תווית אשרה נקבעת בדרכונך, ומהווה הוכחה על פניו לקיומה של האשרה. בחלק מן המקרים אין צורך בכל הוכחה להנפקתה של האשרה (לדוגמא E-visa).

מה יקרה לאשרה שלי במקרה של גניבה או אבדן של דרכוני?

אבדן הדרכון איננו משפיע על האשרה שהוענקה לך. דרכונך כולל הוכחה להענקתה של האשרה ולא את האשרה עצמה. האשרה הינה ההיתר אשר ניתן לך להגיע אל המדינה מנפיקת האשרה, להכנס אליה ו/או להישאר בה.

עליך להשיג דרכון חדש מהמדינה אשר הנפיקה את הדרכון עבורך ולהציגו במשרדי האשרה הרלוונטיים של המדינה שהעניקה את האשרה על מנת לקבל את ההוכחה מחדש לקיומה. ברוב המקרים, יש לשלם אגרה בעבור ההוכחה מחדש של קיום האשרה.

מה קורה כאשר תוקפה של האשרה שלי פג?

מי שאינו אזרח במדינה ופג תוקפה של אשרתו הופך לבלתי חוקי ומועד למעצר והרחקה מאותה המדינה. במידה והפכת לבלתי חוקי/ת ועובדה זו נודעה למשרדי ההגירה, לא תעצר/י באופן מיידי בהכרח, ויתכן שתוענק לך אשרת גישור.

עליך להיות מודע/ת לכך, שבמידה והפכת לבלתי חוקי/ת זכותך לעתור לקבלת אשרה ואף לקבלה בפועל בעתיד, עשויות להיות מוגבלות באופן חמור.

מה עלי לעשות במקרה של שינוי בנסיבות?

חלה עליך החובה לידע את משרדי ההגירה בכתב במידה שמידע כלשהו אשר נכלל בבקשתך או צורף אליה (או נמסר לאחר הגשתה ובתמיכה לה) השתנה.

במידע שמסרת למשרדי ההגירה נעשה שימוש בהליך קבלת ההחלטה האם לאשר את בקשתך או לדחותה. באם נמנעת מלדווח למשרדי ההגירה את דבר השינוי שחל בנסיבותיך, כל אשרה שניתנה לך עשויה להתבטל קודם או לאחר הגעתך למדינה מעניקת האשרה.

האם ביכולתי לבקש יותר מאשרה אחת בו זמנית?

אין דבר המונע ממך לבקש יותר מאשרה אחת בו זמנית. יהא עליך לעמוד, בהתייחס לכל בקשה, בכל הדרישות הנדרשות על פי כל בקשה. הדבר יחייב אותך, לרוב, לשלם באופן נפרד את האגרה הנדרשת לכל בקשה.

האם ביכולתי להחזיק יותר מאשרה אחת באותו הזמן?

אין באפשרותך להחזיק יותר מאשרה אחת בו זמנית. במידה ומוענקת אשרה חדשה, כל אשרה קיימת המצויה ברשותך, תתבטל.

מדוע הנני זקוק לאשרת עבודה?

 על מנת לעבוד במדינה יש צורך באשרה המאפשרת למחזיקה לעבוד. אם האשרה שבידך אינה מאפשרת עבודה, אזי אינך רשאי/ת לעבוד באופן חוקי באותה המדינה.

מהו מבחן הנקודות?

לקנדה, אנגליה ואוסטרליה יש תוכניות הגירה מקצועית המבוססות על הכישורים המקצועיים והניסיון של המועמד. על מנת לעמוד בתנאי תוכנית כזו, על המועמד להשיג מספר נקודות מסוים. נקודות ניתנות עבור רמת השכלה, רמת שליטה בשפה האנגלית, מקצוע מסוים, כישורים מוכרים של שליטה בשפה זרה, שנות ניסיון, לימודים גבוהים באותה המדינה, כישורי בן/בת הזוג, ודרישה למשרות מסוימות.
לקבלת מידע נוסף, יש לבדוק את הדרישות של המדינה המסוימת בהתייחס לתוכניות הגירת בעלי מקצוע.

איך אוכל לדעת בוודאות כי אצליח לפרנס את משפחתי לאחר הגירתי?

בשלב המקדמי, עליך לבדוק באופן דקדקני את עלויות המחיה במדינה אליה בכוונתך להגר, כולל כל הגורמים הנלווים, כמו רמת השכר במקצועך, גובה המיסוי, עלויות צריכה, חינוך, דיור (שכירות או משכנתא) ועלויות טיפול בילדים, על מנת להחליט באם ביכולתך לעמוד כלכלית בעלויות ההגירה. מומלץ ליצור קשר עם חלק מלקוחות "קנגרו שירותי הגירה" אשר היגרו זה לא מכבר לאותו היעד אליו בכוונתך להגר, ולדון עמם בנושאים אלו.

איך ניתן להשיג תעודת יושר משטרתית?

בכל מדינה, אישור משטרה המאשר כי הנך וכל התלויים בך מעל לגיל 18 בעלי אופי טוב, נחוצה על מנת להגישה כחלק מן הבקשה לקבלת אשרה. בישראל, ניתן להשיג תעודה יושר משטרתית מתחנת המשטרה המקומית על ידי מילוי הטופס המתאים. המשטרה בעצמה תשלח את התעודה ישירות לשגרירות המתאימה בתל אביב, ישראל.
תעודות משטרתיות תקופת למשך שנה אחת מיום הוצאתן.

מהו מבחן האנגלית IELTS?

מבחן האנגלית IELTS, ראשי התיבות של International English Language Testing System, הינו שיטה בינלאומית לבחינת רמת השליטה בשפה האנגלית, המספקת דירוג לרמת השליטה בשפה. מבחן זה מהווה אמצעי להוכחת רמת השליטה בשפה האנגלית לכל האשרות לאוסטרליה, ניו זילנד, קנדה ואנגליה. משך המבחן הינו שלוש שעות ומכיל 4 חלקים: כישורי הבנה, הקשבה, דיבור וכתיבה. יש 2 רמות בחינה: הרמה הכללית, והרמה האקדמית.

רמת ההישגים הנדרשת במבחן זה למטרות הגירה משתנה בהתאם לסוג האשרה המבוקשת, המדינה אליה מוגשת הבקשה לאשרה, ועיסוקו של המבקש.

במקרה של לימודים גבוהים (רמת שלישית) באנגלית עשוי המבקש לקבל פטור מן הבחינה.

האם אוכל לקחת את חיית המחמד שלי איתי לכשאהגר?

חיות מחמד יכולות להגר עמך כפוף לכללי ההסגר ונהליה של המדינה אליה בכוונתך להגר.

אילו בדיקות רפואיות נדרשות לצורך קבלת אשרה והיכן הללו מתבצעות?

כל המבקשים אשרות תושבות קבע וחלק מן המבקשים אשרות זמניות לטווח ארוך, כמו גם התלויים בהם, נדרשים לעבור בדיקות בריאותיות על מנת להבטיח שהם עומדים בסטנדרט הבריאות המחמיר. בדיקות הבריאות כוללות בדיקות דם ובדיקת רנטגן של בית החזה. על בדיקות הבריאות להתבצע על ידי רופא המורשה על ידי המדינה לערוך בדיקות אלו.

לבדיקות הבריאות תוקף מוגבל המשתנה בהתאם למדינה המסוימת אליה מעונין האדם להגר.

כמה זמן יכול מחזיק אשרת תושב קבע להשאר במדינה בה הוענקה לו האשרה?

באופן כללי, מחזיק אשרת תושב קבע מורשה להגיע ולהכנס אל המדינה מנפיקת האשרה באופן בלתי מוגבל לתקופה של 5 שנים מיום הנפקת האשרה, וכן מורשה להשאר באופן בלתי מוגבל בזמן מיום הגעתו, בתנאי שהכניסה למדינה נעשתה לפני יום פקיעת תוקפה של האשרה. במקרה של יציאה מן הארץ מנפיקת האשרה וחזרה אליה לאחר חלוף מועד 5 השנים, יש לעתור בבקשה לקבלת אשרת תושב חוזר למשך 5 שנים, על מנת לחדש את זכות תושבות הקבע.

חידוש זכות תושבות הקבע במקרה האמור, תעשה בכפוף לכך שמחזיק האשרה שהה במדינה מנפיקת האשרה משך תקופת זמן כקבוע בחוק, עת היתה האשרה בתוקף. באוסטרליה ובקנדה תקופה זו עומדת על שנתיים לפחות, בתוך תקופת 5 השנים אשר קדמו להגשת הבקשה לקבלת אשרת תושב חוזר, כפוף לכך שבמהלך תקופה זו עמדה אשרת הקבע על תוקפה. יש לציין, כי חריגים מעטים מאד לכלל השנתיים האמור מתקבלים.

במידה וביקרתי במדינה באמצעות אשרת תייר וברצוני לשוב ולבקר באותה המדינה, כמה זמן עלי להמתין לפני הגשת בקשה לקבלת אשרת תייר חדשה?

על מנת להגיש בקשה חדשה לאשרת תייר למדינה שבה ביקרת למשך התקופה המקסימלית אשר אושרה לך על פי אשרת התייר, יהא עליך, בדרך כלל, להמתין די זמן שיהא בו כדי להראות כי בכוונתך לבקר באותה המדינה ולחזור לאחר מכן למדינתך, עם תום תקופת אשרת הביקור.

עבור קבוצת הגילאים 18 עד 30, משרד ההגירה מסתייג מאד מהנפקת אשרת תייר חדשה למבקש אשר כבר בילה את כל התקופה המורשית לו באותה המדינה, על פי אשרת התייר שבידו.

אם יש לי קרובי משפחה במדינה, האם ביכולתי לפנות בבקשה לאותה מדינה לקבלת אשרה על בסיס טענה של איחוד המשפחה?

כשלעצמה, העובדה כי לאדם קרובי משפחה במדינה אינה בהכרח מהווה בסיס לבקשת הגירה לשם איחוד המשפחה. לכל מדינה הכללים המיוחדים לה באשר לאיחוד משפחות, המוגבלת לנסיבות מיוחדות.

ברוב המדינות, קיומם של קרובי משפחה מדרגה ראשונה במדינה מהווה בסיס כלשהו או יתרון לתהליך הגירה, כמו הקניית נקודות נוספות במערכת הגירה המתבססת על ניקוד. עם זאת, העובדה כי לאדם קרובים במדינה אין די בה, כשהיא לעצמה, להוות בסיס מספיק לדרישות ההגירה באותה המדינה, לשם השגת אשרת תושב קבע.

האם האשרה שלי תבוטל או תסתיים במידה ואעזוב את המדינה בה הוענקה לי האשרה?

האשרה שבידך עשויה להסתיים עם עוזבך את המדינה מנפיקת האשרה. באם בכוונתך לחזור למדינה זו עליך לוודא, לפני עוזבך את המדינה, באם האשרה שבידך תאפשר לך לחזור, וכן יש לבדוק מהי מגבלת הזמן לחזרה אשר חלה בנסיבות העניין.

במידה וסורבה בקשתי לקבלת אשרה האם באפשרותי לערער על ההחלטה או להגיש בקשה נוספת חוזרת לקבלת האשרה?

ניתן לערער או לבקש עיון חוזר ברוב ההחלטות המתקבלות על ידי משרדי ההגירה.

כאשר תנתן לך הודעה בדבר דחיית בקשתך לאשרה או ביטולה של אשרה, יימסר לך גם באם ניתן לבקשה עיון חוזר בהחלטה. בהתאם לאופי ההחלטה, כל בקשה לעיון חוזר תוגש לועדת הבדיקה הרלוונטית. כל מקרה של עיון חוזר/ערעור יבחן על פי עיקרי ההחלטה.