אשרת לימודים לאוסטרליה

ויזת סטודנט לאוסטרליה

אוסטרליה היא מקום נפלא ללמוד בו. עם למעלה מ 1,100 מוסדות לימוד, 22,000 סוגי קורסים, 7 מ – 100 האוניברסיטאות המובילות בעולם ו 5 מ 30 ערי הלימוד הטובות בעולם, אוסטרליה היא יעד סטודנטיאלי נחשק.

  1. ויזת סטודנט מוענקת בכל רמת לימוד, מגיל 6 עד אוניברסיטה: יסודית, תיכונית, על תיכונית, השכלה גבוהה, התמחות והדרכה, וכן קורסים אינטנסיביים בלימודי השפה האנגלית.
  2. ויזת סטודנט מאפשרת למבקש לקיים את לימודיו באוסטרליה, וכן מאפשרת לבני משפחתו התלויים בו להתלוות אליו בתקופת הלימודים. בן זוגו של המבקש יוכל ללמוד באוסטרליה עד שלושה חודשים בלבד, ואם ירצה להאריך את משך לימודיו יצטרך להגיש בקשה עצמאית לקבלת וויזת סטודנט משלו.
  3. כדי להיות זכאי לויזת סטודנט באוסטרליה, על המבקש להתקבל למוסד לימודי ולקורס, שהוכרו על ידי CRICOS – Commonwealth Register of Institutions and Courses for Overseas Student (ארגון "רישום קהילתי של מוסדות וקורסים לסטודנטים מחו"ל"). -www.cricos.education.gov.au
  4. המועמד יידרש להוכיח את רמת שליטתו באנגלית בהתאם לדרישות הקורס המיועד, זאת באמצעות מבדק ה – IELTS (English Language Testing Systems הבינ"ל(, או מבדק אחר הרלבנטי לקורס / מוסד המיועד.
  5. הכללים למתן ויזת סטודנט נקבעים לפי רמות הערכה שונות. ישראל מוצבת כיום ברמת הערכה "2" ומשמעות הדבר היא, כי בעל דרכון ישראלי אינו יכול להגיש בקשה לויזת סטודנט באוסטרליה אלא בצירוף הוכחות בדבר יכולתו הכלכלית, המקורות הכספיים שלו למימון שנת הלימודים הראשונה והוצאות המחייה (לפי שיעורים שנקבעו על ידי משרד ההגירה) .
  6. ויזת סטודנט מוענקת באוסטרליה ללא היתר עבודה. עם זאת, בעל הויזה ו/או בני משפחתו התלויים בו ומצויים עמו באוסטרליה רשאים להגיש בקשה לקבלת אשרת עבודה לאחר שהחל בעל הויזה את לימודיו.
  7. בעל ויזת סטודנט זכאי לעבוד עד 20 שעות בשבוע במהלך תקופת הלימודים, וכן באופן מלא בחופשות.
  8. ויזת סטודנט תקפה רק לתקופת לימודיו של המבקש. לצורך הישארות במדינה זו לאחר סיום הלימודים, יידרש בעל הויזה לפעול להשגת אישורים נפרדים.
  9. במקרים מסוימים, בעל ויזת סטודנט שסיים לימודיו (בוגר) יוכל להגיש בקשה לקבלת ויזת עבודה או אשרת קבע (הגירה) .

צור קשר

הנך עשוי/ה לענות על קריטריונים שונים הרלבנטיים לסוגי אשרה שונים, רבים ומגוונים, על כן מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי לבחירת האשרה המתאימה עבורך.

קנגורו שירותי הגירה שירותי הגירה מתמחה מזה שנים רבות בהגירה ובקבלת כל סוגי אשרות (לטווח קצר וארוך) לאוסטרליה. אל תהסס לפנות אלינו כדי לדון עם נציגנו את האפשרויות העומדות בפניך ו / או למלא את השאלון שלנו ולשלוח אותו אלינו. נא צור קשר עם נציגנו לקבלת מידע והכוונה ראשוניים, כולל מילוי שאלון.

למידע נוסף
צרו קשר