הגירה לאוסטרליה על בסיס עסק

ממשלת אוסטרליה מעודדת אנשי עסקים ויזמים בעלי אמצעים המעוניינים לפתח או להקים פרויקטים, מיזמים ועסקים שונים באוסטרליה ו/או בעלי רצון לבצע השקעות באוסטרליה, באמצעות אשרת עסקים זו המאפשרת הגירה והקמת עסק ו/או השקעה בעסק קיים. ניתן לקבל את הוויזה הזאת עד גיל 55. המבקש צריך להיות בעל רקע עסקי.

אשרת יזמים ומשקיעים (זמנית) (סוג 188) Business Innovation and Investment (Provisional) Visa (subclass 188)

קיימים 7 סוגים לאשרה זו:

 1. מסלול יזמות עסקי: (Business Innovation Stream) מיועד לבעלי כישורים עסקיים הרוצים למסד, לפתח או לנהל עסק חדש או קיים באוסטרליה. תנאי לקבלת אשרה במסלול זה הוא תמיכת (ספונסר) הממשלה המדינית או האזורית.
 2. מסלול יזמות עסקי מורחב: (Business Innovation Stream Extension) אשרה זאת נותנת לבעלי אשרת יזמות עסקית להאריך את האשרה בעוד שנתיים (סה"כ 6 שנים). התנאים לאשרה זו הן החזקת האשרה הקודמת ל3 שנים ותמיכת (ספונסר) הממשלה המדינית או האזורית.
 3. מסלול השקעה: (Investor Stream) מיועד למעוניינים להשקיע הון בשיעור של לפחות 1.5 מיליון דולר אוסטרלי במדינה / אזור בו מתנהל העסק או הפעילות העסקית הרלוונטית. תנאי הקבלה לאשרה במסלול זה הוא תמיכת הממשלה (ספונסר) המדינית או האזורית.
 4. מסלול השקעה גבוהה: (Significant Investor Stream) מיועד למעוניינים להשקיע הון משמעותי בשיעור של לפחות 5 מיליון דולר אוסטרלי במדינה / אזור בה מתנהל העסק או הפעילות העסקית הרלבנטית. במסלול זה יכול המשקיע להיות מוזמן על ידי הממשלה (ספונסר) המדינית/האזורית או באמצעות חברת אוסטרייד (Austrade) המתווכת עם הממשלה האוסטרלית.
 5. מסלול השקעה גבוהה מורחב: (Significant Investor Extension Stream) נותן הארכה של האשרה הקודמת בעוד 4 שנים (סה"כ 8 שנים). חייב להחזיק באשרת מסלול השקעה גבוהה לפחות 3 שנים ותמיכה (ספונסר) של הממשלה המדינית/אזורית או באמצעות Austrade המתווכת עם הממשלה האוסטרלית.
 6. מסלול השקעה יוקרתי: (Premium Investor Stream) מיועד למעוניינים להשקיע הון משמעותי בשיעור של לפחות 15 מיליון דולר אוסטרלי במדינה / אזור בה מתנהל העסק או הפעילות העסקית הרלוונטית. חברת Austrade תפנה בשם ממשלת אוסטרליה אל המועמדים המתאימים במסלול זה לצורך הסדרה ותמיכה.
 7. מסלול יזמים: (Entrepreneur Stream) למועמדים בעלי התחייבות של צד שלישי בשיעור 200,000 דולר אוסטרלי לפחות, המיועדים למימון פעילות יזמית של מסחר, שירותים או פיתוח עסקי באוסטרליה. תנאים לקבלת האשרה במסלול זה הם הזמנה או תמיכה מטעם הממשלה או הממשל האזורי.

אשרת יזמים ומשקיעים (זמנית) (סוג 188) תקפה ל – 4 שנים ו 3 חודשים ותשמש בסיס לאשרת הקבע – Business Innovation and Investment (Permanent) Visa (subclass 888).
על המועמד להשיג 65 נקודות לפחות במבחן הנקודות (Points Test) כדי להיות זכאי להגשת מועמדות לאשרת יזמים ומשקיעים (זמנית) (סוג 188) במסלול יזמות עסקית או השקעה. מבחן הנקודות אינו רלבנטי למסלולי ההשקעה הגבוהה, היוקרתית או מסלול היזמים.

ניקוד מוענק עבור:

 • גיל
 • שליטה בשפה האנגלית
 • כישורים
 • ניסיון בעסקים ושוק ההון
 • שיעור נכסים אישיים ועסקיים
 • מחזור עסקי
 • חדשנות / יזמות
 • תמיכה מיוחדת

אם המבקש היה תושב אוסטרליה במשך תקופה מסוימת ועומד בתנאים הדרושים לקבלת אשרת עסקים כאמור בפרק זה (סוג 188), יוכל להגיש בקשה לקבלת אשרת הקבע (סוג 888), מבלי שיצטרך לצאת מאוסטרליה לשם כך.
מועמדים לוויזת עסקים נדרשים להמציא אישור על מצב רפואי ורישום פלילי לצורך הגשת מועמדותם.

צור קשר

הנך עשוי/ה לענות על קריטריונים שונים הרלבנטיים לסוגי אשרה שונים, רבים ומגוונים, על כן מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי לבחירת האשרה המתאימה עבורך.

קנגורו שירותי הגירה מתמחה מזה שנים רבות בהגירה ובקבלת כל סוגי אשרות (לטווח קצר וארוך) לאוסטרליה. אל תהסס לפנות אלינו כדי לדון עם נציגנו את האפשרויות העומדות בפניך ו / או למלא את השאלון שלנו ולשלוח אותו אלינו. נא צור קשר עם נציגנו לקבלת מידע והכוונה ראשוניים, כולל מילוי שאלון.

למידע נוסף
צרו קשר