ניר בן יהודה עובר לאנגליה

הגרתי לאנגליה ואני חי כיום כשלוש שנים בלונדון, אנגליה. אחד המקומות המרתקים והמעניינים שמצאתי בחיי.
בתחילת הדרך היה קשה כמו כל דבר שבהתחלה הוא קשה אבל בסופו של דבר הצלחתי למצוא את עצמי בקלות.

מבחינה מקצועית אני מנהל סניף של חברת תוכנה בלונדון כאשר רוכש כל יום ניסיון רב ומקצועי בתחום משום שיש המון אתגרים מקצועים ובינלאומים.

האנשים בחברה מאוד נחמדים ושותים תה כל שעה : לונדון הינה עיר מאוד קוסמופלטנית אשר רב חברי היום הינם ממדינות שונות כגון : שבדיה, ספרד, איטליה ועוד… אשר גרים כאן וזה יוצר ריבוי תרבויות מאוד מעניין ואני לומד מכל התרביות יום יום מהם בין המאכלים השונים שלהם וההתנהגות. בתור אחד שאוהב מאוד את חייב הלילה, חיי הבילויים הינם מרהיבים וכל יום יש דבר אחר לעשות אשר לא גורם לשעמום כגון: ברים, מועדנים מרהיבים וגדולים.

במהלכי סופי השבוע אני ועוד מספר חברים יוצאים מדי פעם לטייל ברחבי אנגליה, סקוטלנד וווילש שהם במרחק של כמה שעות בודדות ברכב מלונדון, הנופים הירוקים מרהיבים ומרגיעים אותנו מהעיר התוססת לונדון, לפעמים אנחנו גם לוקחים את היורסטאר (הרכבת הבינלאומית) אשר היא בסך הכל מרחק של שעתיים מפריז, בריסל ושאר מרכז אירופה..הכל מאוד קרוב לנו מפה.

לאחר כשלוש שנים למדתי לקבל את התרבות האנגלית והמנומסת בפני עצמה , למדתי את השפה ברמה גבוה מחיי היום יום. בעוד כשנתיים אוכל לבקש בקשה לאזרחות מלאה אנגלית ולזכות בכל ההטבות כאזרח אנגלי מלא.

בכבוד רב, בן.